Cvičení

Hubněte rychle, zdravě a s úsměvem!

6. června 2010 v 8:20 | Slečna°M
Trénink na stěně Kinesis je zábavný
Trénink na stěně Kinesis je zábavný
foto: Zbyněk Prokop
Zhubnout do léta. Ano! Ještě je čas dolaďovat své křivky, abychom s nimi nejen na dovolených bez studu dobývaly svět! Objevila jsem horkou novinku, díky které nás cvičení bude bavit a kila půjdou dolů dvojnásobně rychle.

Zázračná stěna?

Jak už jsem se mohla přesvědčit na vlastní kůži, ženy v oblibě posilovnu moc nemají. Narazila jsem ale na speciální stěnu "Kinesis", která nás dostane poměrně rychle do formy. Je lepší než klasické posilovací stroje a trénink konečně začne být zábavný. Já jsem si dala za 45 minut pěkně do těla!

Cviky na zformování stehen a posílení nohou

5. června 2010 v 22:29 | Slečna°M
Intenzivní cviky po kratší dobu vedou k růstu svalů. Při méně intenzivnějším cvičení prováděném delší dobu se stehna spíše formují.
Pokud se rozhodnete začít cvičit, ujasněte si, z jakého důvodu to děláte a podle toho zvolte cvičení. Na zpevnění a vytvarování postavy je dobrá kalanetika nebo bodystyling. V případě, že hodláte zhubnout a zároveň vytvarovat postavu, volte cvičení, v němž se kombinuje aerobní složka s posilováním - například aerobik. Pokud chcete vybudovat silné jádro těla, volte jógu, bosu nebo pilates.
Na portálu FITHAL.cz najdete celou řadu komplexních cvičení, které můžete provádět z pohodlí domova. Pokud si nebudete vědět rady, pomohou vám odborníci portálu sestavit individuální cvičební plán, doporučí, jaká cvičení jsou pro vás nejlepší a kolikrát týdně se jem věnovat!
 
 

Reklama